Bleona Qerreti na kishte munguar dhe tani këngëtarja e njohur është rikthyer më sensuale se kurrë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto vërtet të nxehta që nuk kanë kaluar pa marrë vëmendjen e fansave.

Ajo shihet me një ‘body’ rrjetë paksa të tejdukshme si dhe me një tjetër ngjyrë rozë.

E veçanta dhe provokuese si gjithmonë, Bleona ka ekspozuar format e saj tërheqëse.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb