Rezidenca në Hollywood Hills e këngëtares Rihana u mbush me policë për herë të dytë brenda një kohe të shkurtër.

Kjo pasi të martën në mbrëmje u dëgjua alarmi i shtëpisë, ku dyshohet se mund të ketë qenë përsëri ndonjë tentim për vjedhje, shkruan DailyMail.

Nuk dihet ende nëse ylli nga Barbados ka qenë në shtëpi në ato momente.

I njëjti problem ndodhi edhe në muajin gusht ku tashmë i arrestuari Eduardo Leon hyri në shtëpi të Rihanas.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb