Terror, kaos dhe njerëz që tentojnë të dalin nga metroja ku ka shpërthyer bomba e radhës. Të qarat e fëmijëve, britma në errësirë janë ato qe degjohen pas shperthimit nga metroja e Maelbeek teksa pasagjerët lënë vagonët që kanë dalë nga shinat. Në këtë metro gjetën vdekjen 15 persona ndërsa u plagosën shumë të tjerë.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: