Capital T dhe Adrola Dushi janë përfolur gjithmonë për një lidhje mes tyre.

Ndonëse ata nuk kanë pohuar apo mohuar se ka diçka mes tyre, fansat janë të bindur se ata janë bashkë.

Së fundmi, reperi nga Kosova ka udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe nga ku ka ndarë dhe disa foto si sheik.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti që ka lënë modelja. Ehhh kshu ka lezet”, ka shkruar Adrola shoqëruar me disa emoji.

Kujtojmë që në një intervistë që modelja dha disa muaj më parë, kur u pyet nëse është në një lidhje, iu shmang pyetjes duke thënë se është e lumtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb