TIRANE

Enca Haxhia pak ditë më parë ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re, të titulluar “Rakia”. Nga fotot e publikuara në rrjetet sociale pjesë e videoklipit do të ishte edhe ish konkurrenti i ‘Për’Puthen”, Beart Rexhepi.

Së fundmi, Enca ka postuar në rrjetet sociale një foto tepër provokuese, teksa shfaqen të dy në të njëjtin shtrat. “Jam te shoku jot i ngushtë, guess na jena me 1 shtrat”, shkruan ajo bashkangjitur fotove.

Ndërsa, në ‘story-t’ e Instagram këngëtarja ka publikuar pjesë të videoklipit ‘Rakia’, ku sërish shihen skena të nxehta. “Bomba po vjen. Ka me ju nxon ‘harder than’ rakia”,-shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb