Chiara Ferragni ka bërë një tjetër paraqitje zbuluese. Blogerja italiane mori pjesë në festivalin muzikor të San Remos këtë vit dhe u sigurua që të tërheqë të gjithë vëmendjen tek ajo. Në veçanti, ajo zgjodhi të vishte një fustan të zi, të gjatë, i cili i linte shumë vend imagjinatës.

Ferragni ka ndarë pamjen e saj me miqtë e saj online në Instagram. Në dy fotot, të cilat i ka publikuar në llogarinë e saj personale, ajo ka zbuluar veshjen që ka zgjedhur për Festival, një fustan me të çarën e gjatë dhe me… dekoltenë veçanërisht të dukshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Influencerja e kompletoi look-un e saj me vathë të gjatë, floriri dhe sandale të zeza me taka të larta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb