Kohët moderne kanë ndryshuar edhe stilin e jetesës, ku njerëzit kërkojnë të kërkojnë të përmirësojnë jetën e tyre edhe nëpërmjet shërbimeve të ndryshme mbi pasuritë imobiliare po ashtu edhe mbi veten e tyre, shkruan vanityfair.it.

Por, cilat janë 10 shërbimet më të kërkuara?

Nga rinovimi i shtëpisë deri tek instalimi i një pishine të brendshme, mund të zbuloni 10 ndërhyrjet dhe profesionistët më të kërkuar gjatë verës së vitit 2021:

1) Rinovimi i shtëpisë
2) Instalimi i ajrit të kondicionuar
3) Lyerja e shtëpisë
4) Psikologu
5) Trajneri personal
6) Kujdesi për kopshtin
7) Instalimi i rrjetave kundër mushkonjave
8) Instalime hidraulike
9) Instalime elektrike
10) Ndërtimi i pishinave nëntokësore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: