Dakota Johnson është në formën e saj më të mirë në promovimin e “Fifty Shades Freed”, dhe këtë e ka vërtetuar teksa ka pozuar me të brendshme për “Allure”.

Aktorja që njihet për skenat e nxehta në filmin “Fifty Shades of Gray” është shfaqur mahnitëse në kopertinën e revistës së njohur.

28 vjeçare, e cila është në një lidhje me ish-bashkëshortin 40 vjeçar të Gwyneth Paltrow, Chris Martin, tha për “Allure” se pavarësisht se duhet të tregohet e fortë për të punuar në Hollywood, ajo është një femër shumë e ndjeshme dhe e dashur.

Aktorja ka pozuar për revisten duke treguar me te brendshme format e saj seksi.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: