Dakota Johnson e mrekullushme në premierën e “Fifty Shades Of Grey” në Londër. 25-vjecarja mbante veshur një fustan të bardhe të gjatë me një super dekolte, që i nxirrte në pah gjoksin.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: