E gjithë bota foli për të vitin e kaluar me Fifty Shades of Grey. Dakota Johnson ka tërhequr vëmendjen e paparacëve teksa ndodhej në plazh në mes të xhirimeve për vazhdimit e filmit, që po bëhen në Francë.

26 vjeçarja është shfaqur me një pale bikini të verdha, që i linte shumë pak vend imagjinatës, teksa është bashkuar me aktorin Jamie Dornan dhe gruan e tij në Francë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: