Këtë herë nuk është ajo protagonistja, por me veshjen e saj nuk mund ta kalonte pa rënë në sy.

Dakota Johnson, që suksesin më të madh e pati në sezonin e kaluar të ’50 hijet e Grey’ në Festivalin e Venecias është në kastin e aktorëve të ‘Black Mass’.

Ajo ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj të gjatë që i nxirrte në pah dekoltenë dhe format seksi.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: