Janë publikuar fotot e para të momentit kur i bëhet atentat 40-vjeçarit Hekuran Billa, në zonën e “Komunës së Parisit”, në Tiranë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

40-vjeçari u ekzekutua mbrëmjen e kaluar, ndërsa LSA ka shkrepur fotot e rënda, që tregojnë momentin kur viktima nxirret nga mjeti nga policia.

Siç shihet, Billa është me kufje në vesh dhe njolla gjaku në kokë, në momentin kur sapo është qëlluar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb