Zbardhen detaje të reja nga ngjarja që tronditi Greqinë, ku një 20-vjeçar shqiptar vrau dhe dogji hotelierin grek, Nikos Halaris, në Santorini.

Ngjarja ndodhi pas një sherr mes tyre, ku sipas të riut shqiptar, greku nuk i kishte dhënë 200 eurot që i detyrohej.

Mediet fqinje kanë publikuar pamjet, kur shqiptari dërgohet nga Santorini në Naxos, për t’u përballur me drejtësinë.

Siç shihet në video, i riu shfaqet me maskë dhe një qese në duar, ndërsa dërgohet me shpejtësi nga porti në makinë dhe më pas në gjykatë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb