Juristi Plarent Ndreca, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” zhvilloi një debat me anaslistin Arjan Vasjari.

Vasjari, në një moment i drejtoi gishtin Ndrecës, duke i thënë “partia juaj”.

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer Ndrecës, që ka kërkuar “llogari” për reagimin e Vasjarit.

Plarent Ndreca: Pse më drejtohesh ashtu? Pse thua “partia jote”, unë nuk thashë partia jote.

Arjan Vasjari: Mos më ndërprit, nuk të takon të më ndërpresësh. Nuk je ti moderatori. Nëse dora ime krijoi shqetësim, kërkoj ndjesë.

Plarent Ndreca: Një pyetje bëra. Pse më drejton gishtin, vetëm për këtë gjë e kisha.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb