Fryma e Re Demokratike i ka dërguar sot një letër të dytë, presidentit Ilir Meta, kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj, kreut të KQZ-së, Ilirjan Celibashi si dhe ambasadores Yuri Kim.

Letra në fjalë është bërë pas kërkesës nga ana e bashkisë, për lirimin e godinës ku qëndron FRD-ja.

Sipas FRD-së, partitë pajisen me ndërtesë për selinë dhe zyrat vendore. Po ashtu, FRD thekson se partitë me mbi 1 % në tri zgjedhjet e fundit e kanë këtë të drejtë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: