Janë publikuar pamjet e tmerrshme të ekzekutimit të biznesmenit Bledar Birçaj, në Vlorë, mesditën e sotme. Në video shihet momenti kur dy autorët dalin nga makina dhe qëllojnë të dy me breshëri drejt makinës, ku udhëtonte shënjestra.

Makina e këtij të fundit ndalon menjëherë, ndërsa autorët fillojnë të qëllojnë, siç shihet nga pamjet e rënda të publikuara nga emisioni “Opinion”.

Më pas, këta të fundit largohen, ku siç shihet nga pamjet, njërit prej tyre i bie kallashnikovi dhe kthehet sërish për ta marrë, për t’u larguar pastaj me një makinë gri. Ndërkohë, në këtë moment nga makina e viktimës del pasagjeri, i cili largohet me vrap dhe në panik.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb