Demi Lovato është e dashuruar marrëzisht dhe këtë e tregon dhe me fotot e shumta që poston në rrjetet sociale me të dashurin.

Këngëtarja 27-vjeçare e “Sorry Not Sorry” postoi fotografi të reja me të dashurin e saj Max Ehrich në Instagram të saj të enjten (21 maj).

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në njërën fotografi, çifti shfaqet duke u puthur, dhe në një tjetër, me dy qentë e tyre Batman dhe Ella .

Në fillim të këtij muaji, Demi ndau disa video të çiftit duke u përkëdhelur ku edhe e falënderoi që qëndroi me të gjatë karantinës.

Ata gjithashtu bënë debutimin e tyre në Instagram pasi ngarkuan një videoklip të tyre duke kërcyer dhe puthur, i cili u përdor për videoklipin muzikor të Ariana Grande dhe Justin Bieber.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: