Modelja e famshme, Demi Rose, ka zgjedhur të publikojë një foto toples nga bregdeti.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo është shfaqur vetëm me mbathje duke nxjerrë në pah të pasmet bombastike.

Demi Rose në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar fotografi ku shfaqet komplet e zhveshur dhe ku ka një numër të madh ndjekësish.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb