KAVAJA

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb detaje nga plagosja e mesnatës në Kavajë. Emiljano Sina është autori i ngjarjes i cili është me precedent penal në fushën e armëmbajtjes pa leje.

Ndërkohë mësohet se ai njihej me Shkelzën Shehun dhe në fjalë e sipër kanë bërë sherr, që ka degraduar në përdorimin e armës dhe plagosjen në këmbë të 34-vjeçarit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: