TIRANA

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë ditën e sotme me dy viktima në  Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se ganezja me pasaportë franceze mbërriti vetëm mesditën e sotme në Shqipëri pas një udhëtimi disa-ditor.

Nga ana tjetër nëna dhe të afërm të 26-vjeçarit Klinton Pira kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe i kërkojnë grupit hetimor informacion dhe shpjegime.

Nëna e tij ka shpërthyer në lot hidhërimi pasi mësoi në vendngjarje se djali tashmë i kishte vdekur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb