Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Shkodrës, pasi një 33-vjeçar u vra me armë zjarri.

Mësohet se viktima Valter Fierza u gjet i vrarë me armë zjarri jashtë makinës së tij nga familjarët, të cilët më pas njoftuan edhe policinë.

Ngjarja ndodhi në fshatin Hot i Ri, pranë kishës në këtë zonë.

Sakaq, policia ka rrethuar zonën dhe po vijon kërkimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit ose autorëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb