Specialistët e Seksionit për Krimet në Berat arrestuan në flagrancë shtetasin A.K., 29 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Dhuna në familje”, parashikuar nga neni 130/a i Kodit Penal.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: