Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka uruar një të hënë të mbarë për të gjithë, duke rikujtuar se sot është Dita Botërore e Lirisë së Shtypit.

“Dita e Lirisë së shtypit. Një të hënë të mbarë për të gjithë”, ka shkruar Ora, përbri fotografisë në të cilën duket në top formë si zakonisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb