Një polic në Sarajevë të Bosnjë Hercegovinës, është arrestuar për vjedhje.

Ai akuzohet se ka kryer disa vjedhje në qytet, duke mos specifikuar detaje të mëtejshme.

Policët janë duke hetuar mbi rastin dhe së shpejti pritet të publikojnë një raport të plotë.

Vlen të përmendet se ky nuk është rasti i parë kur policët në Bosnje të akuzohen për vjedhje, shkruajnë mediat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb