Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda, festojnë sot 10-vitorin e martesës.

Ka qenë vet i pari i qeverisë që ka publikuar një foto, ku shihen të dy burrë dhe grua, duke u puthur, ndërsa Linda mban në duar një tufë të madhe me lule.

“10 vjet!”, shkruan Rama në Instagram. Kujtojmë se çifti kanë një fëmijë së bashku, Zahon, ndërsa nga martesa e para Rama ka një djalë më të madh, Greg, ndërsa Linda Rama, një vajzë, Rea.

C79e8228 E3bd 4911 A344 2f427fbbe61d
C79e8228 E3bd 4911 A344 2f427fbbe61d

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: