Gazetarja Klodiana Lala ka folur në Opinion lidhur me dëshmitë e të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani.

Lala tha se Dumani ende ka plumbin në mushkri nga atentati i bërë në Elbasan dhe nëse i hiqet i rrezikohet jeta.

“Nuredin Dumani ka folur orë të tëra i regjistruar me audio dhe video, sepse duke qenë se plumbi mundi të rrezikojë jetën nga momenti në moment. Dumani e ka plumbin në mushkri dhe nëse plumbi hiqet mjekët thonë se ai nuk mbijeton dot. Kështu që ai do të jetojë me plumbin në mushkri sa të ketë jetën”,-tha Lala.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: