Chris Smalling ka lënë shenjën e tij në fytyrën e Lionel Messi gjatë pjesës së parë në Old Trafford pasi mbrojtësi i Manchester United e ka lënë atë me  hundë të gjakosur.

Argjentinasi pati një duel në ajër me Smailling i cili e goditi me bërryl në fytyrë duk e gjakosur. Mesi doli për disa sekonda nga fusha për të marrë trajtimin e mjekëve. Megjithatë, pas mjekimit nga stafi, Messi u rikthye në fushën e lojës.

12113430 6908933 Image M 56 1554925894879

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb