Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës. Mësohet se dy peshkarexha ishin me flamur të huaj dhe një me flamur shqiptar.

Raportohet se sasia e madhe e naftës dyshohet se vinte nga Libia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: