Tonalitetet e të verdhës do të jenë ngjyrat më në modë të kësaj vjeshte.

E sofistikuar, por në të njëjtën kohë e mbushur me aromë retro, ajo pranohet në koleksionet sezonale në pëlhura të shkëlqyera dhe të ylberta si mëndafshi, sateni ose kamoshi i butë.

Mustarda është ndër ngjyrat më të bukura të vjeshtës dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me jeshilen, vishnjen, por nëse keni dëshirë për një prekje më shumë për origjinalitet, ju sugjerojmë të përqendroheni në nuancat pastel. Nuk e besoni?

Përpiquni të kombinoni mustardën me një lejla të lehtë, të kaltër ose ngjyrën e trëndafilit rozë, efekti do të jetë ndriçues!

Në mbrëmje, për të shkëlqyer me dritën tuaj, thjesht plotësoni veshjen me aksesorë ngjyrë të artë, shampanjë ose bronzi.

Po ju propozojmë disa nga veshjet që mund të zgjidhni për vjeshtën 2018.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb