TIRANE

Pas shpërthimit me eksploziv të shtyllës së linjës së tensionit të lartë 400kV në Fushë Krujë, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka hedhur akuza në drejtim të ish kryeministrit Sali Berisha.

“Kishe ca kohë e kishe harruar këtë “sport” po aha, plakesh e rrjedh po nuk heq dorë ti jooo…”- thotë Balla ndër të tjera përmes një statusi në Facebook.

Statusi i plotë i Ballës:

O Sali! Po si nuk hoqe dorë as nga shtyllat e tensionit mor burrë i dheut!

Kishe ca kohë e kishe harruar këtë “sport” po aha, plakesh e rrjedh po nuk heq dorë ti jooo…
Bam aty e bum atje të shkoi kjo jeta demokratike, se ne atë jetën komuniste e kishe urdhëro këtej e siurdhëron andej!

Grtbf
Grtbf

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb