Vera duke se nuk ka përfunduar zyrtarisht edhe pse është pothuajse mesi i shtatorit, por Elizabeth Hurley duket se ajo ende po i shijon pushimet.

Aktorja e njohur, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka postuar disa foto e veshur me rroba banje dhe syze dielli dhe ka pozuar para kamerës duke buzëqeshur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktorja 58-vjeçare pushoi këtë vit në vende të ndryshme ekzotike, përfshirë St. Tropez dhe Majorca, nga ku ndau foto me fansat e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb