Elvana Gjata është një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës shqiptare.

Pas pauzës, këngëtarja prej kohësh tashmë është rikthyer me këngë të një pas njëshme, të cilat kanë forcuar edhe njëherë pozitat e saj në tregun muzikorë. Elvana është shumë aktive edhe në rrjetet e saj sociale, ku shpeshherë ndan me ndjekësit situata gazmore nga jeta e saj e përditshme.

@itselvanagjatagym on Sunday

♬ original sound – Elvana Gjata

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Gjata ka postuar në TikTok një video në palestër e cila ka rezultuar me një incident. Ndërkohë që ajo po bënte stërvitje mikesha e saj i ka gjuajtur topin e platesit i cili “e ka shtrirë përtokë” Elvanën.

Ju kujtojmë që para disa kohësh Elvana Gjata publikoi në Instagram dy foto nga pjesëmarrja e saj në sfilatën e Valdrin Sahitit me emrin “Zote”. Sikurse e pamë artistja shkëlqeu me fustanin e saj duke marrë goxha vëmendje.

Mirëpo, ajo që nuk pamë ne është ajo që ndodhi në festën e organizuar pas sfilatës.
Në postimin e saj Elvana vendosi një foto nga tapeti i kuq dhe një foto nga makina ku shihet se është rrëzuar me këmbët brenda makinës dhe duart në tokë.

“Fashion show VS afterparty“– shkroi ajo me humor duke shkaktuar të qeshura tek të gjithë./panoramaplus

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb