Emisionin më të mirë të javës e cilëson kreu i partisë “Zgjidhja” Koço Kokëdhima emisionin e së enjtes “Të paekspozuarit” në News24 me temë “Rrugët e florinjta të Edi Ramës”. Në emision u denoncuan koncesionet e rrugëve dhe PPP-të e qeverisë “Rama”

“E patë të “Të paekspozuarit” në News24, ishte emisioni më i mirë i javës! Një denoncim profesional i hajdutërisë së qeverisë nga Ylli Rakipi”, shkruan Kokëdhima.

Kokedhima
Kokedhima

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb