KOLONJA

BalkanWeb mëson identitetet e 4 të plagosurve nga aksidenti në Ersekë.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se shoferi Dëfrim Leka së bashku me Gëzim Bellin, Fadol Kllomollarin dhe Petrit Hyskollarin, të katërt nga Pogradeci udhëtonin nga Leskoviku kur kanë rënë nga ura e Barmashit.

Dyshohet se shoferi humbi kontrollin e mjetit teksa pas aksidentit janë dërguar në spital, nga ku dy ndodhen në gjendje kritike për jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb