Identifikohet viktima dhe autori i krimit në Dibër, ku vëllai vrau vëllanë. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Allabegi të Maqellarës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se 26-vjeçari Florian Tonuzi ka vrarë me thikë vëllain e tij 23-vjeçarin, Benard Tonuzi.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërkohë që policia ka shpallur në kërkim autorin e krimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb