LEZHA

BalkanWeb siguron emrin e viktimës që u përplas tragjikisht nga furgoni ditën e dielë në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Gazetari Elidon Ndreka raporton se viktima është Mark Lazri nga Gryka e Zezë e Mirditës.

Ai qëndroi disa ditë në morg pasi nuk po identifikohej dot pasi me vete në momentin e aksidentit s’kishte mjet identifikimi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb