TIRANË

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja që tronditi këtë mbrëmje Tiranën.

“BalkanWeb” mëson se ka mbetur viktimë i riu Vilson Tafçiu (Noka), i cili është qëlluar me armë zjarri në një rrugicë, në zonën e Astirit, pranë një lokali.

Ndërkohë, nuk dihen ende shkaqet dhe autorët e krimit të rëndë, por policia ka ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb