VLORA

Viola Hima është drejtuesja e re e Kadastrës së Vlorës, një institucion problematik nuk drejtuesit nuk qëndrojnë gjatë në detyrë.

I tillë ishte edhe rasti i Bilbil Aliaj i cili qëndroi vetëm 4 muaj në detyrë dhe më pas u dorëhoq vetëm një javë më parë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb