BULQIZË

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 22-vjeçarit në Bulqizë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është vrarë i riu Elidon Basha. Siç raporton gazetarja Bezat për “BalkanWeb”, i riu dyshohet që është vrarë aksidentalisht nga shoku i tij, me të cilin ka qenë për gjah.

  • foto galeri

Ndërkohë, policia ka shoqëruar shokun e viktimës, Klodian Kolën, për ta pyetur lidhur me ngjarjen e rëndë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb