Nicolo Zaniolo, talenti “azzurr” i cili vendosi finalen e Conference League, nuk e fsheh gëzimin për këtë sukses të madh, një ëndërr e bërë realitet:

“Të shijojmë këtë moment, sot realizova një ëndërr që kur isha fëmijë. Nuk kam fjalë ta përshkruaj, falënderojë shumë tifozët, është e gjitha për ta.

Jemi një skuadër e fortë, mbase as ne vete nuk e dimë se sa të fortë jemi”, u shpreh ndër të tjera Zaniolo për “Sky Sport”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb