Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë bërë me shtëpi të re. Ata kanë blerë një vilë në një prej lagjeve më luksoze në Prishtinë.

Ka qenë vetë këngëtari, ai i cili ka publikuar një fotografi të shtëpisë së re në InstaStory.
Kujtojmë se Ermal Fejzullahu ka edhe një vilë shumë luksozë në Brezovicë të cilën e ka ndarë me ndjekësit kur ka kaluar pushimet atje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu ai shpenzon shumë edhe për makinat e tij dhe bashkëshortes së tij të cilët zgjedhin mjetet më të shtrenjta në treg.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb