TIRANE

Fadil Berisha ka ndarë së fundmi në llogarinë në ‘Instagram’ disa momente nga puna e tij me familjen e njohur Kardashian-Jenner.
Fotografi i njohur shqiptar ka zbuluar me anë të këtyre pamjeve se si ka qenë bashkëpunimi me yjet e familjes më të famshme dhe të komentuar të momentit.

Në të shihet se si Kendall pozon para aparatit të Berishës shumë vite më parë, teksa ndjek dhe këshillat e tij. Berisha e ka ripublikuar këtë video nga faqja zyrtare e ‘KeepingUpËithTheKardashians’, në të cilën Kim dhe Kendall duken shumë më të vogla.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb