Vajza e Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës pak ditë më parë festoi 4-vjetorin e lindjes dhe prindërit e saj kishin menduar për një festë mjaft të veçantë.

Në fotot e bëra publike sot nga Ami, e vogla Sia shihet teksa feston me shoqet e saj në një qendër trajtimi për fëmijët,  për fytyrën, trupin e flokët.

Sigurisht që nuk ka munguar dhe torta dhe dekori me personazhin e saj të preferuar të animuar, Ana dhe Elsa.

“Sia dashuria, 4 vite me ty dhe kaq shumë na i ke zbukuruar jetën! E bekuar”, shkruan Ami.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb