FIER- Një 37-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij. Burime nga policia e Fierit bënë me dije se Erjon Stefa, banues në lagjen “Sheq i Vogël” akuzohet se rrahur 68-vjeçarin me inicialet A.S,.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës shkallës parë Fier për veprën penale “Dhuna në familje”.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: