Këngëtarja Fjolla Morina pas telasheve me drejtësinë shqiptare, i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me biznesmenin e njohur nga Gjilani, Fisnik Syla.

Lajmin për martesë e bëri të ditur vet këngëtarja Morina, përmes rrjetit social Facebook.

Ajo ndryshoi statusin në profilin e saj zyrtar në këtë rrjet social, duke e bërë nga beqare në “e martuar me Fisnik Sylën”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: