Aksident i trefishtë është regjistruar në autostradën Blladre-Lezhë në vendin e quajtur “Ura e Muratit”. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Siç shihet dhe nga pamjet, 3 makina janë përplasur keq mes tyre, ndërsa njëra prej tyre është përmbysur jashtë rruge.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë që një prej mjeteve ishte i parkuar, ndërsa ka dyshime se mjeti i përmbysur ka qenë me shpejtësi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: