Për premierën në Los Angeles të ’50 nuancat e të zezes”, protagonistja Dakota Johnson, që në film interpreton Anastasia Steele, është prezantuar në tapetin e kuq…me këmishë nate.

Me një veshje të Valentinos, ngjyrë rozë ë lehtë, ajo është shfaqur sensuale dhe njëkohësisht romantike.

Me flokë të mbledhur, tualet të lehtë dhe thonj vishnje të errët, Dakota është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq, në shoqërinë e protagonistit tjetër Jamie Dornan, duke shkëmbyer shikime pasionante mes njëri-tjetrit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: