SARANDË

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Shpresa Dine raporton se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash.

Sarnadeeeee
Sarnadeeeee


Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: