Një djalë 18 vjeç në Angli vrau dy burra dhe ia doli të ikë nga burgu, kurse shumë shpejt ra në duart e policisë.  Max Coopey ishte nën efektin e drogës në gushtin e vitit të kaluar kur përplasi për vdekje Jason Imi, 48 vjeç dhe John Shackley, 61 vjeç.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në dënimin e parë, ai u detyrua të punojë për komunitetin. Dy muaj pas ngjarjes tragjike, Max u kap duke drejtuar një makinë në gjendje të dehur.

Ai u dënua me tre muaj burg javën e kaluar, por sot doli me lirim me kusht.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb