Në Javën e Modës në Paris, Emily Ratajkowski është një seks bombë. Nëse në rrugët e kryeqytetit francez ajo parakalon me një fustan të zi, që mezi mbulon të pasmet dhe të lë pa frymë, kur kthehet në hotel provokon më shumë se kurrë.

E zhveshur plotësisht ajo shfaqet nga dritarja e hotelit dhe u ofron ndjekësve të saj një topless të nxehtë duke mbuluar vetëm thithkat e saj me duar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Reflektimi në xhamin e dritares tregon një pamje të trupit krejtësisht të zhveshur të bukuroshes Emily, e cila zgjedh të kornizojë vetëm gjoksin e madh dhe pjesën tjetër t’ia lërë imagjinatës së ndjekësve.

Joshëse si kurrë më parë, me flokët e saj të gjata deri te supet, ajo e lë veten të fotografohet nudo. Këto janë foto shumë erotike, që nuk lënë indiferentë fansat të cilët pa dyshim nuk i kursejnë zemrat dhe komentet.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb